Hotel Białka Tatrzańska

Aktualności Hotelu Carlina

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym działem aktualności. Znajdą tu Państwo najnowsze informacje dotyczące oferty Hotelu Carlina*** i atrakcji Białki Tatrzańskiej. Polecamy nasze oferty sezonowe – zimowe i majówkowe, świąteczne, jak również promocyjne pakiety specjalne.

Hotel Białka Tatrzańska

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

HEJ FEST 2018 - Muzyka z widokiem na Tatry

Hotel*** Carlina zaprawsza wszystkich fanów dobrej muzyki na trzecię edycję jednego z ciekawszych festiwali muzycznych na podhalu! HEJ FEST 2018 to największe gwiazdy i najlepsza muzyka na Gubałówce!

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

TATRZAŃSKIE WICI 2018

Już po raz siedemnasty, na terenie podhala odbędą się Tatrzańskie Wici. Wszyscy ci, którzy fascynują się kulturą i pięknem podhala, powinni być zainteresowani!

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

KULTURA NA BANI 2018

Zapraszamy na VIII edycję wakacyjnego cyklu koncertowego Kultura na Bani.
Impreza ta od lat w odważny sposób łączy folkowe tradycje Podhala z elementami zaczerpniętymi z innych obszarów estetyki muzycznej.

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY

Dziesiąta edycja Nowotarskiego Pikniku Lotniczego zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 7-8 lipca Nowotarskim niebem zawładnie kilkadziesiąt maszyn latających. Zmiana terminu z sierpnia na lipiec spowodowana jest troską o jak najlepsze atrakcje jakich jeszcze nie było. Przewidujemy udział kilkudziesięciu maszyn- samolotów ultralekkich, akrobacyjnych, zabytkowych, wojskowych, śmigłowców bojowych i cywilnych oraz wiatrakowców i motoparalotni.

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

IDEALNY PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym najwspanialsze kobiety na świecie obchodzą swoje święto. Pozwólcie aby i wasza mama poczuła się wyjątkowo spędzając miłe chwile w Hotelu Carlina*** w Białće Tatrzańskiej, a my postaramy się uczynić ten dzień niezapomnianym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Hotel Białka Tatrzańska

KASPROWY WIERCH

KOLEJ LINOWA NA KASPROWY WIERCH

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Droga na szczyt Kasprowego Wierchu liczy 4291,59 metrów, ale dzięki nam trwa zaledwie kilkanaście minut - wagoniki przewożą jednorazowo nawet 60 osób zimą, latem 32 osoby! 
Podróż ponad tatrzańskimi dolinami obfituje we wspaniałe widoki i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Górna stacja kolejki jest położona na wysokości 1959 m.n.p.m (zaledwie 26 metrów poniżej wierzchołka Kasprowego Wierchu) i wraz z Obserwatorium Meteorologicznym stanowi parę najwyżej położonych budynków w Polsce.

czytaj więcej
Hotel Białka Tatrzańska

Wiosenne atrakcje Term Bukovina

Hotel Carlina*** gorąco poleca wiosenne atrakcje Term Bukovina!

 

 

Codziennie

  • 1100 / 1500 / 1800 Aquaaerobik dla dorosłych
  • 1200 / 1400 / 1900 / 2100 Tematyczne seanse zapachowe w saunach

Weekendy

  • 1100 / 1500 / 1800 SB-ND Aquaaerobik dla dorosłych
  • 1200 / 1400 / 1900 / 2100 Tematyczne seanse zapachowe w saunach
  • 1400 - 1600SB Nurkowanie dla dzieci - w zależności od pogody basen zewnętrzny „Ceperska Plań” lub basen wewnętrzny „Bonior Basisty”

Noce basenów:

  • 28.04.2018 - NOC BASENÓW

Serdecznie zapraszamy!

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  Ostatni ›