Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

TATRY ICE MASTER 2016

Od 29.1. do 31.1.2016 odbędą się na Hrebienku czwarte nieoficjalne mistrzostwa świata w rzeźbieniu w lodzie pod nazwą TATRY ICE MASTER. Podczas trzech dni rzeźbiarze z dwunastu krajów tchną życie w tony lodu.

Od 29.1. do 31.1.2016 lodowe dzieła sztuki rodzić się będą na Hrebienku w trakcie imprezy pod nazwą TATRY ICE MASTER. Artyści podczas nieoficjalnych mistrzostw świata w ciosaniu rzeźb lodowych zmierzą się w trzech konkurencjach, których wyniki poznamy każdego wieczoru. Dla gości przygotowano także bogaty program towarzyszący.

HOTL CARLINA ZAPRASZA TYLKO 35 MIN OD HOTELU :)

powrót

Ostatnie wpisy

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.


Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.


FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!