Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

BEZPIECZNA ZIMA

Podczac tego weekendu w Białce Tatrzańskiej nie będzie można się nudzić. W sobotę i niedzielę stok Bania odwiedzą ratownicy GOPR, którzy po raz kolejny przeprowadzą akcję "Bezpieczna Zima"

Propagowanie zasad bezpieczeństwa, nauka pierwszej pomocy, oraz rozpowszechnianie wiedzy o zapobieganiu wypadkom w górach i na stoku narciarskim to główne cele przyświecające wydarzeniu. Akcja skierowana do dzieci i młodzieży, ma zarówno w programie naukę o wadze właściwego wyposażenia w sprzęt narciarski, jak i przestrogę jak może skończyć się nieodpowiednie zachowanie na stoku. "Bezpieczna Zima" to nie tylko nauka, ale także solidna dawka dobrej zabawy. Podczas całodziennych zajęć prowadzone są konkursy, w których do wygrania: szaliki, gogle i kaski znanych marek.

Hotel Carlina** serdecznie poleca.

powrót

Ostatnie wpisy

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.


Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.


FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!