Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

BEZPIECZNA ZIMA

Podczac tego weekendu w Białce Tatrzańskiej nie będzie można się nudzić. W sobotę i niedzielę stok Bania odwiedzą ratownicy GOPR, którzy po raz kolejny przeprowadzą akcję "Bezpieczna Zima"

Propagowanie zasad bezpieczeństwa, nauka pierwszej pomocy, oraz rozpowszechnianie wiedzy o zapobieganiu wypadkom w górach i na stoku narciarskim to główne cele przyświecające wydarzeniu. Akcja skierowana do dzieci i młodzieży, ma zarówno w programie naukę o wadze właściwego wyposażenia w sprzęt narciarski, jak i przestrogę jak może skończyć się nieodpowiednie zachowanie na stoku. "Bezpieczna Zima" to nie tylko nauka, ale także solidna dawka dobrej zabawy. Podczas całodziennych zajęć prowadzone są konkursy, w których do wygrania: szaliki, gogle i kaski znanych marek.

Hotel Carlina** serdecznie poleca.

powrót

Ostatnie wpisy

VOUCHER - ROMANTYCZNA KOLACJA PRZY ŚWIECACH

 

Istnieje wiele szczególnych okazji, gdy chcemy obdarować kogoś bliskiego,rodziców, przyjaciela czy też klienta wyjątkowym i oryginalnym podarunkiem. Możemy nagrodzić pracownika lub po prostu sprawić komuś miłą niespodziankę. Wartość Vouchera zależy od Ciebie.

Może opiewać na jeden z pakietów naszej aktualnej oferty czy na sam nocleg ze śniadaniem lub jedynie na kolację w naszej Restauracji. Możesz przedstawić nam swój budżet a my postaramy się stworzyć dla Ciebie idealną ofertę.  Po dokonaniu wpłaty całości kwoty, Voucher w eleganckiej formie zostanie przesłany pocztą pod wskazany adres.

Gwarantujemy, że pobyt w naszym hotelu na trwałe zapisze się w pamięci osób przez Państwa obdarowanych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i zakupu vouchera prosimy o kontakt z recepcją Hotelu Carlina***

Opcje dodatkowe za opłatą:

  • -Strefa SPA na wyłączność po 2100 i romantyczna kąpiel w jacuzzi przy blasku świec z butelką musującego wina
  • -Zamówienie bukietu kwiatów do pokoju
  • -Butelka wina do pokoju
  • -Specjalne życzenia Gościa
  • -Romantyczny wystrój pokoju (kwiaty, wino i płatki róż)
  •  http://www.carlina.pl/promocje/romantycznie_we_dwoje

Puchar Reksia

Impreza narciarska dla dzieci i młodzieży w towarzystwie samego psa Reksia!


Dzień kobiet w Termach Bania

Dzień kobiet w Termach Bania z biletem za 19 złotych!

Hotel Carlina*** w Białce Tatrzańskiej z okazji Dnia Kobiet serdecznie zaprasza wszystkie Panie, te małe i duże na wyjątkowy dzień pełen relaksu w basenach termalnych i strefie saun w Termach Bania!