Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

BEZPIECZNA ZIMA

Podczac tego weekendu w Białce Tatrzańskiej nie będzie można się nudzić. W sobotę i niedzielę stok Bania odwiedzą ratownicy GOPR, którzy po raz kolejny przeprowadzą akcję "Bezpieczna Zima"

Propagowanie zasad bezpieczeństwa, nauka pierwszej pomocy, oraz rozpowszechnianie wiedzy o zapobieganiu wypadkom w górach i na stoku narciarskim to główne cele przyświecające wydarzeniu. Akcja skierowana do dzieci i młodzieży, ma zarówno w programie naukę o wadze właściwego wyposażenia w sprzęt narciarski, jak i przestrogę jak może skończyć się nieodpowiednie zachowanie na stoku. "Bezpieczna Zima" to nie tylko nauka, ale także solidna dawka dobrej zabawy. Podczas całodziennych zajęć prowadzone są konkursy, w których do wygrania: szaliki, gogle i kaski znanych marek.

Hotel Carlina** serdecznie poleca.

powrót

Ostatnie wpisy

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY

Dziesiąta edycja Nowotarskiego Pikniku Lotniczego zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 7-8 lipca Nowotarskim niebem zawładnie kilkadziesiąt maszyn latających. Zmiana terminu z sierpnia na lipiec spowodowana jest troską o jak najlepsze atrakcje jakich jeszcze nie było. Przewidujemy udział kilkudziesięciu maszyn- samolotów ultralekkich, akrobacyjnych, zabytkowych, wojskowych, śmigłowców bojowych i cywilnych oraz wiatrakowców i motoparalotni.


IDEALNY PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym najwspanialsze kobiety na świecie obchodzą swoje święto. Pozwólcie aby i wasza mama poczuła się wyjątkowo spędzając miłe chwile w Hotelu Carlina*** w Białće Tatrzańskiej, a my postaramy się uczynić ten dzień niezapomnianym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


KASPROWY WIERCH

KOLEJ LINOWA NA KASPROWY WIERCH

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Droga na szczyt Kasprowego Wierchu liczy 4291,59 metrów, ale dzięki nam trwa zaledwie kilkanaście minut - wagoniki przewożą jednorazowo nawet 60 osób zimą, latem 32 osoby! 
Podróż ponad tatrzańskimi dolinami obfituje we wspaniałe widoki i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Górna stacja kolejki jest położona na wysokości 1959 m.n.p.m (zaledwie 26 metrów poniżej wierzchołka Kasprowego Wierchu) i wraz z Obserwatorium Meteorologicznym stanowi parę najwyżej położonych budynków w Polsce.