Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

from BUKOVINA with LOVE - 14 luty!

14 lutego (niedziela)

Podnieś temperaturę uczuć w gorących basenach termalnych BUKOVINA.

Zakochaj się w Maratonie Aqua Zumby - zapraszamy w godz. 18:00-21:00.

Wybierz jeden z naszych pakietów dwa dwojga:

  • Pakiet Serca Dwa (159 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, wejście do strefy saun oraz słodką niespodziankę
  • Pakiet Miód na Serce (199 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, welcome drink, wejście do strefy saun oraz słodką niespodziankę
  • Pakiet Dwoje w SPA (319 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, wejście do strefy saun, słodką niespodziankę oraz masaż dla dwojga w SPA BUKOVINA*

Ceny pakietów za dwie osoby. Do nabycia w kasie Term oraz na www.termybukovina.pl.
* konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem telefonu: 18 20 200 77

powrót

Ostatnie wpisy

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.


Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.


FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!