Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

from BUKOVINA with LOVE - 14 luty!

14 lutego (niedziela)

Podnieś temperaturę uczuć w gorących basenach termalnych BUKOVINA.

Zakochaj się w Maratonie Aqua Zumby - zapraszamy w godz. 18:00-21:00.

Wybierz jeden z naszych pakietów dwa dwojga:

  • Pakiet Serca Dwa (159 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, wejście do strefy saun oraz słodką niespodziankę
  • Pakiet Miód na Serce (199 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, welcome drink, wejście do strefy saun oraz słodką niespodziankę
  • Pakiet Dwoje w SPA (319 zł) obejmuje: wejście do Term dla dwojga 2,5h, wejście do strefy saun, słodką niespodziankę oraz masaż dla dwojga w SPA BUKOVINA*

Ceny pakietów za dwie osoby. Do nabycia w kasie Term oraz na www.termybukovina.pl.
* konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem telefonu: 18 20 200 77

powrót

Ostatnie wpisy

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY

Dziesiąta edycja Nowotarskiego Pikniku Lotniczego zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 7-8 lipca Nowotarskim niebem zawładnie kilkadziesiąt maszyn latających. Zmiana terminu z sierpnia na lipiec spowodowana jest troską o jak najlepsze atrakcje jakich jeszcze nie było. Przewidujemy udział kilkudziesięciu maszyn- samolotów ultralekkich, akrobacyjnych, zabytkowych, wojskowych, śmigłowców bojowych i cywilnych oraz wiatrakowców i motoparalotni.


IDEALNY PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym najwspanialsze kobiety na świecie obchodzą swoje święto. Pozwólcie aby i wasza mama poczuła się wyjątkowo spędzając miłe chwile w Hotelu Carlina*** w Białće Tatrzańskiej, a my postaramy się uczynić ten dzień niezapomnianym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


KASPROWY WIERCH

KOLEJ LINOWA NA KASPROWY WIERCH

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Droga na szczyt Kasprowego Wierchu liczy 4291,59 metrów, ale dzięki nam trwa zaledwie kilkanaście minut - wagoniki przewożą jednorazowo nawet 60 osób zimą, latem 32 osoby! 
Podróż ponad tatrzańskimi dolinami obfituje we wspaniałe widoki i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Górna stacja kolejki jest położona na wysokości 1959 m.n.p.m (zaledwie 26 metrów poniżej wierzchołka Kasprowego Wierchu) i wraz z Obserwatorium Meteorologicznym stanowi parę najwyżej położonych budynków w Polsce.