Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

góralski karnawał

Od 9 lutego w Bukowinie Tatrzańskiej zapanuje wyjątkowa atmosfera kolędowania i karnawałowej zabawy. Nie tylko w Domu Ludowym, gdzie odbywa się Góralski Karnawał, ale w całej miejscowości będzie rozlegała się muzyka regionalna, a także będzie można spotkać kolędników z różnych stron Polski. Mimo zimowej aury atmosfera z całą pewnością będzie gorąca.
Serdecznie zapraszamy:)

powrót

Ostatnie wpisy

II Piknik Biegowy GONIACKA 2017

Białka Tatrzańska po raz drugi z rzędu będzie miejscem Pikniku Biegowego, gdzie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. W dniach 25-27 sierpnia zorganizowanych zostanie moc atrakcji.

W piątek odbędzie się 5 km bieg na dochodzenie, a także kolorowy bieg Farbowane Gymby (1 km). Sobota wypełniona będzie atrakcjami od samego rana. Dzień rozpocznie się od startu półmaratonu górskiego Goniacka Het na Grape, który będzie oferował nie tylko wymagające podbiegi i zbiegi, ale również spektakularne widoki na Tatry.

W ten sam dzień odbędzie się Góralsko Wycierucha, czyli bieg z przeszkodami na dystansie 8 km (nie zabraknie wersji dla Smarkocy – 1 km). Dzień zakończy paradny bieg kobiet w „kieckach”. Na pokonanie 1 km Panie będą miały aż godzinę. Ostatni dzień rywalizacji to dwa najdłuższe dystanse – Rombanica na Pół Setki (52 km), Goniacka Maraton (42km), a także cieszący się ogromną popularnością bieg Dycha Cy nie Dycha (10 km), którego profil jest idealny, by poprawić swój rekord życiowy!

Jednak sama sportowa rywalizacja to nie wszystko. Podczas całego weekendu na uczestników i ich rodziny czeka mnóstwo atrakcji: prelekcje najlepszych biegaczy, konferencje, warsztaty tematyczne, zajęcia zumby, poranny rozruch i treningi z trenerami, kiermasz odzieży i sprzętu biegowego oraz turystycznego czy specjalna Strefa Smarkocy dla najmłodszych.

W pierwszy wieczór będzie miała miejsce dyskoteka, a z soboty na niedzielę odbędzie się widowiskowy koncert dla wszystkich. Czy można lepiej spędzić ostatni weekend wakacji? My już znamy odpowiedź! Zapraszamy serdecznie na piknik biegowy z przytupem – w prawdziwie góralskim stylu!


51 SABAŁOWE BAJANIA!

Hotel Carlina*** gorąco zaprasza do Domu Kultury w Bukowinie na festiwal folkloru 51 Sabałowe Bajania.


TERMA BANIA tylko 1000m od Hotelu Carlina***

Hotel Carlina*** poleca wszystkim baseny termalne z widokiem na Tatry! ⛰️

Jedyna w regionie, tak rozbudowana strefa wodnych atrakcji już czynna! Tworzą ją m.in. Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw, Nowość – Ślizgi wodne o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary. Dmuchany Plac Zabaw to imponującej wielkości wodne miasteczko. Na powierzchni niemal 400 m2 znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną,  którą w tym celu znacznie się schładza. Do dyspozycji Gości oddany został również Mokry Plac Zabaw, który w upalne dni cieszy nie tylko najmłodszych. Strefa Letnia jest częścią Strefy Zabawy w związku z czym nie wymaga dodatkowych opłat. Serdecznie zapraszamy!