Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

NOC BASENÓW- TERMY BUKOVINA - styczeń 2016!!!

Termy BUKOVINA oraz Hotel Carlina zapraszają na kolejną, niezapomnianą i zwariowaną NOC BASENÓW, która odbędzie się 13.02.2016r.

Klubowy klimat nocnej zabawie w wodach termalnych zapewni DJ ADHD i relacja Przemka Grabowskiego w HOP BĘC in da Mixxx.Noc Basenów odbędzie się 13.02.2016r w godzinach od 20:00 do 24:00. Koszt wejścia 49zł.

Hotel Carlina*** Białka Tatrzańska zaprasza:)

powrót

Ostatnie wpisy

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.


Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.


FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!