Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

OSCYP SNOWBOARD CONTEST 2016

7 lutego odbędzie się rywalizacja na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla wszystkich miłośników sceny snowboardowej.

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

10:30 Rozpoczęcie treningów

11:00 Start zawodów OSCYP Snowboard Contest

13:00 NIXON Best Trick

13:30 Big Ollie Contest by Cydr Lubelski

14:00 Rozdanie nagród.

Hotel Carlina*** zaprasza.

powrót

Ostatnie wpisy

XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.


Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Hotel*** Carlina w Białce Tatrzańskiej serdecznie zaprasza, do Zakopanego gdzie, już za niecałe dwa tygodnie, odbędzie się jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Po 50 latach przyszedł czas na podsumowanie dotychczasowych edycji, na przypomnienie bogatej historii tego wydarzenia i osób z nim związanych, na niezwykłe wspomnienia, a także radosne świętowanie.


FESTYN BIAŁCZAŃSKI 4-5.08.2018

Już za niecałe dwa tygodnie Białka Tatrzańska stanie się najgorętszym miejscem na mapie Polski! Jak co roku, w pierwszy weekend sierpnia odbędzie się XXII Festyn Białczański. Organizatorzy i tym razem nie zawiedli i zaprosili największe gwiazdy Polskiej muzyki! Hotel*** Carlina zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym najbarwniejszym wydarzeniu tego lata!