Hotel Białka Tatrzańska

Restauracja w Hotelu Carlina

Przyjęcia okolicznościowe 

Restauracja w Hotelu Carlina*** w Białce Tatrzańskiej, to miejsce, gdzie w ciepłej, gościnnej atmosferze, w rytmach góralskiej muzyki, możecie Państwo skosztować specjałów kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Nasza restauracja nadaje się idealnie również do organizacji przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych, a przede wszystkim wesel!

WESELA

Ślub to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nowoczesny tatrzański hotel[http://www.carlina.pl/hotel/obiekt], położony wśród górskich krajobrazów Białki Tatrzańskiej, idealnie nadaje się na zorganizowanie tego wyjątkowego dnia.

Hotel Carlina*** oferuje:

  • 2 klimatyzowane sale z wystrojem według życzeń Młodej Pary,
  • menu dopasowane do oczekiwań Gości,
  • uroczyste powitanie Nowożeńców staropolskim zwyczajem z chlebem i solą,
  • ponadto nasz organizator pomoże w doborze oprawy muzycznej (DJ, zespół, kapela góralska), wyborze dekoracji sali, wizażystki, fotografa, transportu z kościoła do hotelu itp.,
  • na życzenie Gości przygotujemy stół góralski z regionalnymi przysmakami,
  • możliwość zamówienia tortu weselnego,
  • dysponujemy salą na 80 osób.

 

Profesjonalna obsługa i organizator dostosuje ofertę do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu każdego Klienta. Zapewniamy także bezpłatne atrakcje dla dzieci – Klub Malucha.

CHRZCINY I KOMUNIE

Pierwsza Komunia Święta oraz Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka. Aby poczuło ono wyjątkowość tego dnia, nie daj się ponieść emocjom, jakie towarzyszą przygotowaniom do przyjęcia. Hotel Carlina*** w Białce Tatrzańskiej to miejsce przyjazne rodzinie. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczystą oprawę, obsługę kelnerską oraz menu dopasowane do Państwa preferencji.