Hotel Białka Tatrzańska

Szczegóły aktualności

Hotel Białka Tatrzańska

BEZPIECZNA ZIMA

Podczac tego weekendu w Białce Tatrzańskiej nie będzie można się nudzić. W sobotę i niedzielę stok Bania odwiedzą ratownicy GOPR, którzy po raz kolejny przeprowadzą akcję "Bezpieczna Zima"

Propagowanie zasad bezpieczeństwa, nauka pierwszej pomocy, oraz rozpowszechnianie wiedzy o zapobieganiu wypadkom w górach i na stoku narciarskim to główne cele przyświecające wydarzeniu. Akcja skierowana do dzieci i młodzieży, ma zarówno w programie naukę o wadze właściwego wyposażenia w sprzęt narciarski, jak i przestrogę jak może skończyć się nieodpowiednie zachowanie na stoku. "Bezpieczna Zima" to nie tylko nauka, ale także solidna dawka dobrej zabawy. Podczas całodziennych zajęć prowadzone są konkursy, w których do wygrania: szaliki, gogle i kaski znanych marek.

Hotel Carlina** serdecznie poleca.

powrót

Ostatnie wpisy

6 grudnia 2018 - START SEZONU!

Hotel Carlina *** W Białce Tatrzańskiej z radością informuje, iż w najbliższy czwartek 6 grudnia zapraszamy na otwarcie sezonu do Kotelnicy Białczańskiej!


Ośrodek Narciarski Bania

Ośrodek Narciarski Bania w tym roku rusza jako pierwszy. Nowy sezon rozpocznie się 1 grudnia 2018

W sobote wyciągi i koleje bedą czynne od 9 do 20, a w niedzielę od 9 do 18.

Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej na zimowe szaleństwo!

 

 


XVIII Jarmark Podhalański w Nowym Targu

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nowotarski XVIII Jarmark Podhalański. Hotel *** Carlina w Białce Tatrzańskiej zaprasza w dniach 17-19 sierpnia do odwiedzenia nowotarskiego rynku.