Hotel Białka Tatrzańska

Restauracja w Hotelu Carlina

 

Restauracja w Hotelu Carlina*** w Białce Tatrzańskiej, to miejsce, gdzie w ciepłej, gościnnej atmosferze, w rytmach góralskiej muzyki, możecie Państwo skosztować specjałów kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Nasza restauracja idealnie nadaje się do organizacji przyjęć okolicznościowych oraz imprez integracyjnych do 70 osób.

Profesjonalna obsługa i organizator dostosuje ofertę do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu każdego Klienta. Zapewniamy także bezpłatne atrakcje dla dzieci – Klub Malucha oraz zewnętrzny plac zabaw z trampoliną. Dla wszystkich gości duży, monitorowany parking.

Warunkiem zorganizowania uroczystości jest wcześniejsza rezerwacja, indywidualne ustalenie menu wraz ze specjalnymi życzeniami oraz wpłata zadatku.

Chcąc spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, proponujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprez tematycznych, realizację i koordynację przedsięwzięcia. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych jak również realizujemy zamówienia na torty okolicznościowe i upominki dla gości.

Stylowe wnetrze nawiązuje do bogatej kultury regionalnej w związku z czym oferujemy również biesiadę przy muzyce góralskiej na żywo.

Dzieci na wszelkich imprezach okolicznościowych to przede wszystkim Goście. Od Ciebie zalezy ich samopoczucie i dobra zabawa. Mamy dla nich bogatą ofertę animacji (od 350zł/3h) :

  • Zabawy integracyjne
  • Warsztaty plastyczne
  • Karaoke i mini disco
  • Pokazy wielkich baniek mydlanych
  • Konkursy z upominkami
  • Malowanie twarzy

 

* W sezonie letnim i zimowym nie organizujemy imprez większych niż 30 osób