Strefa SPA Hotelu Carlina


SPA

Po całodziennych trudach białego szaleństwa i górskich wycieczkach, Hotel Carlina*** w Białce Tatrzańskiej pragnie zaoferować chwilę wytchnienia i relaksu w strefie SPA, znajdującej się na terenie obiektu. Wypoczną Państwo, korzystając z sauny fińskiej, łaźni parowej lub jacuzzi. Istnieje również możliwość zamówienia masażu oraz zabiegów na twarz i ciało.

SAUNA FIŃSKA

Mówią, że sauna fińska oczyszcza zarówno duszę, jak i ciało. Jest również formą pielęgnacji urody. Jak to się dzieje?

Fińskie kobiety doskonale zdają sobie sprawę, że sauna pozwala im utrzymać skórę zdrową elastyczną oraz młodą. Dzieje się tak przez ciepło, które otwiera pory skóry i oczyszcza ciało. Z kolei oblewanie kamieni wodą, powoduje jonizowanie się powietrza, dzięki któremu obniża się stan niepokoju, nerwowości, czy zmęczenia. To miejsce idealne na relaks. Kąpiel w saunie fińskiej pomoże także w dobrym śnie.

ŁAŹNIA PAROWA

Łaźnię parową polecamy osobom, które źle znoszą suche i gorące powietrze w saunie fińskiej. Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco oraz wpływa korzystnie na cały organizm. Wytwarzana w łaźni para oczyszcza, nawilża i regeneruje skórę, a wysoka wilgotność powietrza oraz niewysoka temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. To doskonałe miejsce na relaks i poprawę ogólnej kondycji, czy odporności organizmu.


Dla osób  16+

Możliwość rezerwacji SPA na wyłączność za dodatkową opłatą (kontakt z recepcją).

Wysoki standard usług Hotelu Carlina*** został doceniony i potwierdzony w 2015 roku nadaniem kategorii hotelu trzygwiazdkowego.