Hotel Białka Tatrzańska

Masaże i pielęgnacja ciała

Jak przystało na nowoczesny hotel w sercu Tatr, Carlina*** posiada bogatą ofertę SPA i rekreacji. Razem z nami zaznają Państwo błogiego odprężenia, wzmacniając swoje ciało i ducha. Pomogą w tym Państwu masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Poniżej szczegóły oferty.

 

Głęboki relaks i zniwelowanie napięć mięśniowych.

 

Masaż gorącymi kamieniami   60 min/ 220zł

Nagrzane kamienie rozkładane są na ciele pacjenta zgodnie z mapą czakr. Następnie przy użyciu ciepłego olejku natłuszcza się skórę pacjenta. Spokojnymi,  powolnymi ruchami przesuwa
się kamienie w określonych kierunkach, wzdłuż kanałów energetycznych – meridianów.
Dzięki tej technice masażu osiągnąć można głębokie rozluźnienie mięśni i odprężenie psychicne.

 

Masaż relaksacyjny gorącym olejem kokosowym  60min/ 140zł

Wykorzystanie ciepłego olejku kokosowego nie tylko rozluźnia mięśnie, ale również doskonale odżywia skórę. Masaż wykonywany jest w bardzo wolnym tempie, co sprzyja relaksacji.

 

Masaż relaksacyjny gorącym olejkiem z aromaterapią   60min/ 150zł

Aromaterapia ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Połączona z masażem może wprowadzić w stan głębokiego rozluźnienia.

 

„Carlina relaks”   75min/ 200zł

Masaż autorski, niezwykły rytuał całego ciała ciepłym olejkiem. Dostarcza nową energię, pobudzając przy tym układ odpornościowy oraz likwidując mimowolne napięcie mięśni.

W skład masażu wchodzi masaż twarzy i głowy.

           

Fizjoterapia

 

Konsultacja  fizjoterapeutyczna   30min/ 50zł

Kinesiotaping    60-120 zł

 

Zmniejszenie napięcia przeciążonych/przetrenowany mięśni

 

Masaż tkanek głębokich    30min/ 120zł   60min/ 160zł

Długa wędrówka po górach, ciężka trasa rowerowa a może długie spacery? Mięśnie po takich wyczynach potrzebują rozluźnienia powięziowego. Masaż tkanek głębokich to doskonała metoda wykorzystywana do rozluźnienia powięzi a przez to mięśni. Mimo groźnie brzmiącej nazwy masaż ten jest wykonywany bardzo delikatnie i powoli.

Masaż bańką chińską     45min/ 160zł    30min/ 120zł                                               

Znany jest głównie dzięki swojemu silnemu działaniu antycelulitowemu. Ma jednak znacznie więcej zastosowań. Silne przekrwienie i miejscowe podnieniesie temperatury działa również zbawiennie na  przeciążone mięśnie. Czasami tego typu masaż stosowany jest także do wzmocnienia mięśni

 

Odżywienie skóry i głęboki relaks

 

Masaż z peelingiem*    60min/ 180zł

Peeling ma dwa zbawienne właściwości dla skóry: działa złuszczająco i poprawia jej odżywienie. Połączenie masażu i peelingu to doskonały sposób na ujędrnienie i pobudzenie skóry.

 

Masaż z peelingiem i maską*    90min/ 240zł

Zabieg połączony z maseczką z glinki oraz bardzo intensywnym peelingiem . Doskonale złuszcza martwy naskórek oraz odżywia i niweluje niedoskonałości skóry powoduje ze ciało staje się gładkie i nawilżone.

 

*Do wyboru:

peeling kawowy i cukrowy, glinka biała, zielona, czerwona