Hotel Carlina

Niezapomniany wypoczynek w Białce Tatrzańskiej


Nasz hotel to nowoczesny obiekt o wysokich standardach, położony wśród malowniczego, tatrzańskiego krajobrazu, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Zapewniamy moc wrażeń i niezapomniane przeżycia – nie tylko dla kochających góry wielbicieli białego szaleństwa, ale również dla wszystkich osób, szukających odprężenia w basenach termalnych.

Gwarantujemy komfortowe warunki pobytowe w przestronnych pokojach hotelowych, nasyconych klimatem ogniska domowego, z profesjonalną i zawsze gotową do pomocy obsługą. Carlina*** to hotel przyjazny rodzinie, w którym znajdą swoje miejsce także nasi najmłodsi Goście. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin osoby, chcące spędzić we wspaniałym, górskim klimacie okres ferii zimowych, majówki czy też Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych: komunii, chrzcin, urodzin, jubileuszów i innych. Postaramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia.

Zrobimy wszystko, aby uczynić Państwa pobyt w hotelu oraz w Białce Tatrzańskiej niezapomnianym.

Oferty Hotelu Carlina ***

OFERTA DNIA

Web Development
Web Development

JESIEŃ Z TERMĄ BANIA

OFERTA DLA SENIORA

Web Development
Web Development

ROMANTYCZNY POBYT W CARLINIE

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Web Development
Web Development

SYLWESTER

BAJKOWA ZIMA NA PODHALU

Web Development

Wysoki standard usług Hotelu Carlina*** został doceniony i potwierdzony w 2015 roku nadaniem kategorii hotelu trzygwiazdkowego.