Masaże i pielęgnacja ciała


Jak przystało na nowoczesny hotel w sercu Tatr, Carlina*** posiada bogatą ofertę SPA i rekreacji. Razem z nami zaznają Państwo błogiego odprężenia, wzmacniając swoje ciało i ducha. Pomogą w tym Państwu masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Poniżej szczegóły oferty.

Masaż relaksacyjny gorącym olejem kokosowym 55 min/ 220 zł

Naturalny olej kokosowy słynie ze swoich wyjątkowych właściwości kosmetycznych. Dlatego jest tak chętnie używany przez kobiety na całym świecie. W Hotelu Carlina olej kokosowy wykorzystujemy równie chętnie, łącząc fenomenalne właściwości samego olejku i wykonywanego masażu.Masaż wykonywany jest w bardzo wolnym tempie, co sprzyja relaksacji.

Masaż relaksacyjny gorącym olejkiem z aromaterapią 55 min/ 230 zł

Aromaterapia ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Połączona z masażem może wprowadzić w stan głębokiego rozluźnienia. Olejki do aromaterapii są dobierane indywidualnie do każdego zabiegu.

„Carlina relaks” 75 min/ 300 zł

Jest to autorski masaż całego ciała w tym twarzy i głowy naturalnymi olejkami z aromaterapią. Cały masaż jest skomponowany na bazie chwytów według hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Masaż ten ma charakter holistycznego rytuału łączącego dobrostan psychiczny i fizyczny.

Masaż gorącymi kamieniami 55 min/ 270 zł

Jest to wyjątkowo wyszukany i głęboko relaksacyjny rodzaj masażu. W hotelu Carlina wykonywany jest najpierw poprzez nałożenie naturalnego ciepłego olejku na ciało. Następnie na tak przygotowanym ciele wykonywany jest masaż kamieniami wulkanicznymi, które rozgrzewając tkanki uwalniają ciało z negatywnego napięcia i głęboko odprężają. Dodatkowym elementem całego zabiegu, który wpływa zbawiennie na zmysły i stan psychosomatyczny jest użycie olejków aromaterapeutycznych i muzyki relaksacyjnej.

Masaż relaksacyjny kobiet w ciąży 55 min/ 220 zł

Ciąża to okres bardzo wyjątkowy dla każdej kobiety, ale również wiążący się z licznymi stresami i obawami. W trosce o kobiety ciężarne stworzyliśmy specjalny masaż relaksacyjny, który pozwoli ukoić nerwy i poczuć lekkość całego ciała. Masaż relaksacyjny wykonywany odpowiednio w II trymestrze ciąży nie wpływa negatywnie na przebieg ciąży. Każdy zabieg jest ustalany indywidualnie i może obejmować również masaż twarzy, głowy, rąk i stóp.

Masaż relaksacyjny „lekkie plecy” 30 min/ 160 zł

Masaż stworzony dla osób, które borykają się z przeciążeniami i permanentnym stresem. Wszystkie nerwowe sytuacje odkładają się w naszych mięśniach i wpływają bardzo niekorzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego już w starożytności masaż był rodzajem prewencyjnego przeciwdziałania wszelkim chorobom. Masaż wykonywany jest bezboleśnie, ale na tyle intensywnie aby zlikwidować wszelkie napięcia w obszarze pleców, co wprowadza w stan relaksu.

Masaż relaksacyjny „lekkie nogi” 30 min/ 160 zł

Masaż dedykowany dla narciarzy, którym intensywna jazda na nartach dała się we znaki. Przy pomocy specjalnych technik masażu relaksacyjnego można znakomicie wpłynąć na przeciążenia związane z nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Intensywność masażu jest dobierana indywidualnie a sam masaż wykonywany jest technikami, które nie sprawiają bólu.

Masaż Kobido 55min/ 300zł

Japoński masaż twarzy Kobido. to połączenie drenażu z działaniem liftingującym. Efektem takiej pracy jest piękna i jędrna skóra twarzy, bez użycia zabiegów kosmetycznych.

Masaż sportowy 55min/ 240zł

Masaż całego ciała dedykowany dla osób przetrenowanych, które szukają szybkieg sposobu na regenerację. Intensywna forma masażu rozluźni spięte i obolałe mięśnie, tak aby dalsza aktywność fizyczna mogła przebiegać bezboleśnie.

Wysoki standard usług Hotelu Carlina*** został doceniony i potwierdzony w 2015 roku nadaniem kategorii hotelu trzygwiazdkowego.