Masaże i pielęgnacja ciała


Jak przystało na nowoczesny hotel w sercu Tatr, Carlina*** posiada bogatą ofertę SPA i rekreacji. Razem z nami zaznają Państwo błogiego odprężenia, wzmacniając swoje ciało i ducha. Pomogą w tym Państwu masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Poniżej szczegóły oferty.

Masaż relaksacyjny gorącym olejem kokosowym 55 min/ 180 zł

Naturalny olej kokosowy słynie ze swoich wyjątkowych właściwości kosmetycznych. Dlatego jest tak chętnie używany przez kobiety na całym świecie. W Hotelu Carlina olej kokosowy wykorzystujemy równie chętnie, łącząc fenomenalne właściwości samego olejku i wykonywanego masażu.Masaż wykonywany jest w bardzo wolnym tempie, co sprzyja relaksacji.

Masaż relaksacyjny gorącym olejkiem z aromaterapią 55 min/ 190 zł

Aromaterapia ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Połączona z masażem może wprowadzić w stan głębokiego rozluźnienia. Olejki do aromaterapii są dobierane indywidualnie do każdego zabiegu.

„Carlina relaks” 75 min/ 260 zł

Jest to autorski masaż całego ciała w tym twarzy i głowy naturalnymi olejkami z aromaterapią. Cały masaż jest skomponowany na bazie chwytów według hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Masaż ten ma charakter holistycznego rytuału łączącego dobrostan psychiczny i fizyczny.

Masaż z peelingiem 75 min/ 260 zł

Peeling wykonywany w trakcie zabiegu działa na skórę dwojako: złuszcza martwy naskórek i poprawia odżywienie skóry znajdującej się pod nim. Cały ten proces stymuluje ciało do produkcji nowego, mocniejszego naskórka. Połączenie masażu i peelingu to doskonały sposób na ujędrnienie i pobudzenie skóry. Cały zabieg wykonywany jest w atmosferze sprzyjającej relaksacji.

Masaż gorącymi kamieniami 55 min/ 250 zł

Jest to wyjątkowo wyszukany i głęboko relaksacyjny rodzaj masażu. W hotelu Carlina wykonywany jest najpierw poprzez nałożenie naturalnego ciepłego olejku na ciało. Następnie na tak przygotowanym ciele wykonywany jest masaż kamieniami wulkanicznymi, które rozgrzewając tkanki uwalniają ciało z negatywnego napięcia i głęboko odprężają. Dodatkowym elementem całego zabiegu, który wpływa zbawiennie na zmysły i stan psychosomatyczny jest użycie olejków aromaterapeutycznych i muzyki relaksacyjnej.

Masaż z peelingiem i maską 85 min/ 290 zł

Zabieg składa się z maski z glinki oraz bardzo intensywnego peelingu. Peeling złuszcza martwy naskórek. Maska głęboko odżywia i niweluje niedoskonałości skóry. Wykończeniem zabiegu jest lekkie przemasowanie ciała balsamem, co sprawia, że ciało staje się gładkie i nawilżone. Cały zabieg wykonywany jest w atmosferze sprzyjającej relaksacji.

Masaż relaksacyjny kobiet w ciąży 55 min/ 180 zł

Ciąża to okres bardzo wyjątkowy dla każdej kobiety, ale również wiążący się z licznymi stresami i obawami. W trosce o kobiety ciężarne stworzyliśmy specjalny masaż relaksacyjny, który pozwoli ukoić nerwy i poczuć lekkość całego ciała. Masaż relaksacyjny wykonywany odpowiednio w II trymestrze ciąży nie wpływa negatywnie na przebieg ciąży. Każdy zabieg jest ustalany indywidualnie i może obejmować również masaż twarzy, głowy, rąk i stóp.

Masaż relaksacyjny „lekkie plecy” 30 min/ 130 zł

Masaż stworzony dla osób, które borykają się z przeciążeniami i permanentnym stresem. Wszystkie nerwowe sytuacje odkładają się w naszych mięśniach i wpływają bardzo niekorzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego już w starożytności masaż był rodzajem prewencyjnego przeciwdziałania wszelkim chorobom. Masaż wykonywany jest bezboleśnie, ale na tyle intensywnie aby zlikwidować wszelkie napięcia w obszarze pleców, co wprowadza w stan relaksu.

Masaż relaksacyjny „lekkie nogi” 30 min/ 130 zł

Masaż dedykowany dla narciarzy, którym intensywna jazda na nartach dała się we znaki. Przy pomocy specjalnych technik masażu relaksacyjnego można znakomicie wpłynąć na przeciążenia związane z nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Intensywność masażu jest dobierana indywidualnie a sam masaż wykonywany jest technikami, które nie sprawiają bólu.

Wysoki standard usług Hotelu Carlina*** został doceniony i potwierdzony w 2015 roku nadaniem kategorii hotelu trzygwiazdkowego.